Aantal leden : 1094
2024 - HCM Arnhem

Heren 1

Ondersteuning Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pepijn van Schooten
Trainer Olivier Gerritsma
Trainer Pepijn van Schooten
Assistent trainer coach Bas Smit
Manager Joep Holland

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen H1 22 57 18 3 1
2 HCM H1 22 51 16 3 3
3 Wageningen H1 22 48 15 3 4
4 Oedenrode H1 22 44 14 2 6
5 Bemmel H1 22 39 12 3 7
6 Maastricht H1 22 34 10 4 8
7 Horst H1 22 30 9 3 10
8 Wijchen H1 22 29 9 2 11
9 Scoop H1 22 27 8 3 11
10 Gemert H1 22 13 4 1 17
11 Basko H1 22 6 2 0 20
12 Venray H1 22 4 1 1 20

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Bemmel H1 Wijchen H1 (3-2)final
Basko H1 Wageningen H1 (0-4)final
Venray H1 Rosmalen H1 (0-14)final
Maastricht H1 HCM H1 (1-4)final
Horst H1 Gemert H1 (1-2)final
Scoop H1 Oedenrode H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H1 Venray H1 (9-0)final
Gemert H1 Scoop H1 (0-4)final
Rosmalen H1 Maastricht H1 (5-2)final
HCM H1 Basko H1 (6-0)final
Wijchen H1 Horst H1 (3-3)final
Wageningen H1 Bemmel H1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel H1 HCM H1 (4-3)final
Maastricht H1 Oedenrode H1 (2-2)final
Basko H1 Rosmalen H1 (0-8)final
Scoop H1 Horst H1 (2-4)final
Venray H1 Gemert H1 (2-2)final
Wageningen H1 Wijchen H1 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rosmalen H1 Bemmel H1 (6-3)final
Oedenrode H1 Basko H1 (9-1)final
Gemert H1 Maastricht H1 (5-1)final
Horst H1 Venray H1 (2-0)final
Wijchen H1 Scoop H1 (3-4)final
HCM H1 Wageningen H1 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Venray H1 Scoop H1 (0-1)final
Maastricht H1 Horst H1 (2-1)final
Basko H1 Gemert H1 (3-1)final
Wageningen H1 Rosmalen H1 (2-2)final
HCM H1 Wijchen H1 (7-3)final
Bemmel H1 Oedenrode H1 (5-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Horst H1 Basko H1 (3-1)final
Scoop H1 Maastricht H1 (1-1)final
Rosmalen H1 HCM H1 (4-1)final
Oedenrode H1 Wageningen H1 (4-3)final
Gemert H1 Bemmel H1 (0-6)final
Wijchen H1 Venray H1 (6-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen H1 Wijchen H1 (7-0)final
Maastricht H1 Venray H1 (3-1)final
Basko H1 Scoop H1 (1-2)final
Wageningen H1 Gemert H1 (2-0)final
HCM H1 Oedenrode H1 (5-3)final
Bemmel H1 Horst H1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Scoop H1 Bemmel H1 (0-1)final
Venray H1 Basko H1 (4-3)final
Oedenrode H1 Rosmalen H1 (3-3)final
Gemert H1 HCM H1 (1-4)final
Horst H1 Wageningen H1 (1-2)final
Wijchen H1 Maastricht H1 (1-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rosmalen H1 Gemert H1 (6-0)final
Oedenrode H1 Wijchen H1 (6-5)final
Wageningen H1 Scoop H1 (3-1)final
HCM H1 Horst H1 (5-2)final
Basko H1 Maastricht H1 (0-3)final
Bemmel H1 Venray H1 (12-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Venray H1 Wageningen H1 (1-6)final
Maastricht H1 Bemmel H1 (2-2)final
Basko H1 Wijchen H1 (4-6)final
Horst H1 Rosmalen H1 (1-2)final
Scoop H1 HCM H1 (0-3)final
Gemert H1 Oedenrode H1 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rosmalen H1 Scoop H1 (6-0)final
Oedenrode H1 Horst H1 (8-3)final
HCM H1 Venray H1 (10-1)final
Bemmel H1 Basko H1 (10-2)final
Wijchen H1 Gemert H1 (7-0)final
Wageningen H1 Maastricht H1 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Rosmalen H1 Venray H1 (10-0)final
Oedenrode H1 Scoop H1 (7-1)final
Wageningen H1 Basko H1 (3-2)final
HCM H1 Maastricht H1 (5-1)final
Wijchen H1 Bemmel H1 (3-2)final
Gemert H1 Horst H1 (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Basko H1 HCM H1 (0-1)final
Bemmel H1 Wageningen H1 (1-3)final
Venray H1 Oedenrode H1 (3-8)final
Maastricht H1 Rosmalen H1 (1-5)final
Horst H1 Wijchen H1 (3-5)final
Scoop H1 Gemert H1 (1-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Wijchen H1 Wageningen H1 (2-5)final
HCM H1 Bemmel H1 (2-2)final
Gemert H1 Venray H1 (4-0)final
Horst H1 Scoop H1 (2-2)final
Rosmalen H1 Basko H1 (6-1)final
Oedenrode H1 Maastricht H1 (2-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Maastricht H1 Gemert H1 (6-1)final
Basko H1 Oedenrode H1 (0-3)final
Bemmel H1 Rosmalen H1 (2-2)final
Scoop H1 Wijchen H1 (2-2)final
Venray H1 Horst H1 (3-5)final
Wageningen H1 HCM H1 (2-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Oedenrode H1 Bemmel H1 (3-2)final
Gemert H1 Basko H1 (2-1)final
Horst H1 Maastricht H1 (4-3)final
Wijchen H1 HCM H1 (2-5)final
Rosmalen H1 Wageningen H1 (4-3)final
Scoop H1 Venray H1 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Basko H1 Horst H1 (1-2)final
Bemmel H1 Gemert H1 (6-0)final
Venray H1 Wijchen H1 (2-6)final
Maastricht H1 Scoop H1 (3-1)final
Wageningen H1 Oedenrode H1 (2-5)final
HCM H1 Rosmalen H1 (4-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Scoop H1 Basko H1 (3-2)final
Venray H1 Maastricht H1 (0-6)final
Oedenrode H1 HCM H1 (4-2)final
Gemert H1 Wageningen H1 (1-6)final
Horst H1 Bemmel H1 (2-1)final
Wijchen H1 Rosmalen H1 (0-9)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Maastricht H1 Wijchen H1 (3-1)final
Basko H1 Venray H1 (6-2)final
Rosmalen H1 Oedenrode H1 (3-1)scheduled
Bemmel H1 Scoop H1 (6-1)final
Wageningen H1 Horst H1 (10-1)final
HCM H1 Gemert H1 (9-0)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Scoop H1 Wageningen H1 (0-1)final
Venray H1 Bemmel H1 (0-6)final
Gemert H1 Rosmalen H1 (0-4)final
Horst H1 HCM H1 (1-1)final
Wijchen H1 Oedenrode H1 (4-2)final
Maastricht H1 Basko H1 (2-0)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Bemmel H1 Maastricht H1 (0-2)final
HCM H1 Scoop H1 (7-1)final
Rosmalen H1 Horst H1 (8-5)final
Oedenrode H1 Gemert H1 (5-0)final
Wijchen H1 Basko H1 (2-0)final
Wageningen H1 Venray H1 (13-1)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Basko H1 Bemmel H1 (1-4)final
Gemert H1 Wijchen H1 (2-3)final
Horst H1 Oedenrode H1 (2-1)final
Scoop H1 Rosmalen H1 (1-5)final
Venray H1 HCM H1 (0-4)final
Maastricht H1 Wageningen H1 (1-3)final