Aantal leden : 988
2022 - HCM Arnhem

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
John Steijn Beheer accommodatie algemeen
Luuk Klootwijk Beheer velden en terrein
Activiteitencommissie
Joyce de Ruiter Voorzitter
Renske Mathlener Voorzitter
Lenneke Paijens Lid
Esther Oomens Lid
Lieke Schönberger Lid
Arianne Aanstoot Lid
Thessa Lieman Lid
Liselot van den Berg Lid
Jeugdactiviteitencommissie
Carlijn van Alken Voorzitter
Romée Duthler Lid
Femke IJsseldijk Lid
Denzel Haverlag Lid
Fleur Klootwijk Lid
Arbitragecommissie
Rico Schaap Voorzitter, indelingen, begeleiding, beoordelingen, opleidingen
Ans Snijder Indelingen, begeleiding, beoordelingen en opleidingen
Arda Woltersom Indelingen, begeleiding en beoordelingen
Martijn van Asperen Begeleiding en beoordelingen
Bart Heuts Begeleiding, beoordelingen, opleidingen
Frank Rikken Begeleiding
Simen van Lemel Begeleiding
Jenneke Hoppenreijs Begeleiding
Daan Cuiper Begeleiding
Tim Klootwijk Begeleiding
Barcommissie
Marloes Hollink Lid
John Steijn indeling bar zondag
Communicatie
Joanne Boxem Voorzitter
Carlijn van Alken Lid Social media
Peter Klaassen Lid Vormgeving
Bram Jekel Lid LISA beheer
Continuïteitscommissie
Peter Gerritsen Lid
Mark Kamp Lid
Contributie
Marcel Hoevers Contributie
Kleding
Jenneke Coenen Voorzitter
Fleur Klootwijk Lid
Peter Klaassen Lid
Stephanie Roeven Lid
Marieke Gerritsen Lid
Ledenadministratie
Sandra Hoogenbosch Ledenadministratie
Medische commissie
Henk Eggink Voorzitter EHBO/AED
Esther Jansen Fysiotherapeut
George van der Veld Mondletsel
Ryanne Eggink Arts
Jessica Schuurmans Lid
Lieke Schönberger Lid
Sponsorcommissie
Raymond Clements Voorzitter
Sander Nijholt Lid
Michael Heijtenis Lid
Pascal Scholten Lid
Linda van Alken Lid
Joost Ernst Lid
Strafcommissie
Estee Derkink Voorzitter
Fleur Klootwijk Lid
Nazanin Ahmadi Mozafari Lid
Technische Commissie
Irma Nieuwenstein Voorzitter Jongste Jeugd
Miklós Rétei Voorzitter Junioren, Senioren en Veteranen
Michel IJsseldijk zaal coordinator
Hockey7
Chris Vrouenraets hockey7
Pepijn Peters hockey7
Hokkieschool
Hennie Nijkeuter Hokkieschool
Jongste Jeugd
Marcel Havinga meisjes E 8 tallen
Dick Boschman meisjes E 8 tallen
Pamela Nieuwendaal meisjes E 6 tallen
Marin Kramer meisjes E 6 tallen
Pamela Nieuwendaal meisjes F
Marin Kramer meisjes F
Loek Bueneker jongens E
Esther Jansen jongens E
Loek Bueneker jongens F
Esther Jansen jongens F
Junioren
Frédérique Stuurman meisjes A
Luca de Lange meisjes A
Frédérique Stuurman meisjes B
Luca de Lange meisjes B
Femke Rijnbeek meisjes C
Mariëlle van den Corput meisjes C
Femke Rijnbeek meisjes D
Mariëlle van den Corput meisjes D
Olivier Gerritsma prestatiecoördinator MA1, MB1 & MB2
Tijn Blokzijl prestatiecoördinator MC1, MC2, MD1 & MD3
Boyd Stukker jongens A-D
Luuk Klootwijk jongens A-D
Boyd Stukker prestatiecoördinator JA1 & JB1
Luuk Klootwijk prestatiecoördinator JC & JD
Boyd Stukker breedte lijn coördinator jongens
Keepers
Wieke Dijkstra Keepers
Liesbeth Bouwhuis Keepers
Lars Akkerhuis Keepers
Erik Louwaard Keepers
Kim van Mierlo Keepers
Senioren & Veteranen
Chris Vrouenraets dames senioren en veterinnen
Pepijn Peters dames senioren en veterinnen
Dick Boschman heren senioren en veteranen
Trimcommissie
Paul Beier Voorzitter
Evelyn van Heumen Lid
Marin Kramer Lid
Laurens Jansen Lid
Daisy Berns Lid
Toernooi commissies
3D-Toernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter D-Toernooi
Femke IJsseldijk Lid D-Toernooi
Fleur Klootwijk Lid D-Toernooi
Jasper van Lemel Lid D-Toernooi
Bollekantje C-toernooi
Olivier Gerritsma Voorzitter Bollekantje C-toernooi
Petra Bottemanne Lid Bollekantje C-toernooi
Frank Rikken Lid Bollekantje C-toernooi
Marga Zaal Lid Bollekantje C-toernooi
Pepijn Peters Lid Bollekantje C-toernooi
Bart Heuts Lid Bollekantje C-toernooi
CD Zaaltoernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter Zaal toernooi
Fleur Klootwijk Lid Zaal toernooi
Vrijwilligerscommissie
Elke Duthler Voorzitter
Luchiene de Vries Lid
Wedstrijdsecretariaat
Irma Nieuwenstein jeugd/elftallen
Suzan Mathlener senioren