Aantal leden : 937
2021 - HCM Arnhem

Commissies/vrijwilligers

Accommodatiecommissie
John Steijn Beheer accommodatie algemeen
Marga Brinckman Gevonden voorwerpen
Luuk Klootwijk Beheer velden en terrein
Activiteitencommissie
Joyce de Ruiter Voorzitter
Renske Mathlener Voorzitter
Lenneke Paijens Lid
Lieke Schönberger Lid
Thessa Lieman Lid
Liselot van den Berg Lid
Arianne Aanstoot Lid
Jeugdactiviteitencommissie
Carlijn van Alken Voorzitter
Romée Duthler Lid
Femke IJsseldijk Lid
Denzel Haverlag Lid
Fleur Klootwijk Lid
Arbitragecommissie
Rico Schaap Voorzitter, indelingen, begeleiding
Ans Snijder Indelingen, begeleiding, beoordelingen en opleidingen
Martijn van Asperen Indelingen, begeleiding en beoordelingen
Arda Woltersom Indelingen, begeleiding en beoordelingen
Tim Klootwijk Begeleiding
Frank Rikken Begeleiding
Simen van Lemel Begeleiding
Jenneke Hoppenreijs Begeleiding
Bart Heuts Begeleiding
Daan Cuiper Begeleiding
Barcommissie
Marloes Hollink Lid
John Steijn indeling bar zondag
Communicatie
Carlijn van Alken Lid Communicatie, social media en website
Joanne Boxem Lid Communicatie, social media en website
Carlijn van Egten Lid Communicatie, social media en website
Bram Jekel Lid LISA beheer
Contributie
Marcel Hoevers Contributie
Kleding
Jenneke Coenen Voorzitter
Fleur Klootwijk Lid
Peter Klaassen Lid
Stephanie Roeven Lid
Marieke Gerritsen Lid
Ledenadministratie
Sandra Hoogenbosch Ledenadministratie
Medische commissie
Henk Eggink Voorzitter EHBO/AED
Esther Jansen Fysiotherapeut
Aniek Schipper Cesar therapeut / Fysiotherapeut in opleiding
George van der Veld Mondletsel
Ryanne Eggink Arts
Sponsorcommissie
Raymond Clements Voorzitter
Eline Lubbers Lid
Michael Heijtenis Lid
Pascal Scholten Lid
Linda van Alken Lid
Strafcommissie
Estee Derkink Voorzitter
Fleur Klootwijk Lid
Nazanin Ahmadi Mozafari Lid
Technische Commissie
Irma Nieuwenstein Voorzitter Jongste Jeugd
Miklós Rétei Voorzitter Junioren, Senioren en Veteranen
Jessica Schuurmans zaal coordinator
Hokkieschool
Hennie Nijkeuter Hokkieschool
Jongste Jeugd
Marcel Havinga meisjes E 8 tallen
Dick Boschman meisjes E 8 tallen
Pamela Nieuwendaal meisjes E 6 tallen
Marin Kramer meisjes E 6 tallen
Pamela Nieuwendaal meisjes F
Marin Kramer meisjes F
Loek Bueneker jongens E
Esther Jansen jongens E
Loek Bueneker jongens F
Esther Jansen jongens F
Junioren
Frédérique Stuurman meisjes A
Leonie Peer meisjes A
Luca de Lange meisjes A
Frédérique Stuurman meisjes B
Leonie Peer meisjes B
Luca de Lange meisjes B
Femke Rijnbeek meisjes C
Mariëlle van den Corput meisjes C
Femke IJsseldijk meisjes D
Liselot van den Berg meisjes D
Naudjan Peters prestatiecoördinator MA1, MB1 & MB2
Tijn Blokzijl prestatiecoördinator MC1, MC2, MD1 & MD3
Denzel Haverlag jongens A-D
Chris Vrouenraets jongens A-D
Olivier Gerritsma prestatiecoördinator JA1 & JB1
Luuk Klootwijk prestatiecoördinator JC & JD
Boyd Stukker breedte lijn coördinator jongens
Keepers
Wieke Dijkstra Keepers
Liesbeth Bouwhuis Keepers
Senioren & Veteranen
Wendy Hof dames senioren en veterinnen
Dick Boschman heren senioren en veteranen
Trimcommissie
Marc Scheers Voorzitter
Paul Beier Lid
Evelyn van Heumen Lid
Marin Kramer Lid
Floor Riethorst Lid
Ymke van Drooge Lid
Volvo Techniekdagen
Melanie van Heumen Voorzitter
Jan Haverlag Lid
Luuk Klootwijk Lid
Toernooi commissies
Fleur Klootwijk c/d zaaltoernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter D-Toernooi
Femke IJsseldijk Lid D-Toernooi
Fleur Klootwijk Lid D-Toernooi
Jasper van Lemel Lid D-Toernooi
Luuk Klootwijk Voorzitter Zaal toernooi
Bollekantje C-toernooi
Olivier Gerritsma Voorzitter Bollekantje C-toernooi
Petra Bottemanne Lid Bollekantje C-toernooi
Frank Rikken Lid Bollekantje C-toernooi
Marga Zaal Lid Bollekantje C-toernooi
Teun Driessen Lid Bollekantje C-toernooi
Pepijn Peters Lid Bollekantje C-toernooi
Bart Heuts Lid Bollekantje C-toernooi
Vrijwilligerscommissie
Elke Duthler Voorzitter
Luchiene de Vries Lid
Karin Peetjens Lid
Wedstrijdsecretariaat
Irma Nieuwenstein jeugd/elftallen
Suzan Mathlener senioren
Ester Romeijn Zaal